ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? ВАМ СЮДИ
Пн - Пт: 9:00 - 18:00
Сб-Вс Зачинено
(044) 483-22-02
Телефон
м.Київ, вул.Зоологічна, 3
Адреса

Швидка допомога

Маніпуляції та оперативні втручання які виконуються по швидкій допомозі при захворюваннях ЛОР органів

На базі відділу запальних захворювань працює пункт невідкладної ЛОР допомоги, який працює кожен день до з 9.00 до 15.00. У суботу пункт працює цілодобово. У разі необхідності госпіталізації у стаціонар, пацієнт отримує стаціонарне лікування та при необхідності здійснюється оперативне втручання.

На базі відділу запальних захворювань надається весь спектр невідкладної ЛОР допомоги.

При гострих гнійному запаленні приносових пазух (частіше гайморити, етмоїдити), проводиться лікування пункційним методом. При наявності ускладнень – орбітальних, інтракраніальних – проводяться оперативні втручання в обсязі – санація враженої пазухи або пазух. Враховуючи, що цілодобово працює клінічна лабораторія та анестезіологічна бригада – при необхідності оперативного втручання, його можна здійснити майже через годину після госпіталізації хворого у стаціонар. Оперативні втручання на приносових пазухах по швидкій допомозі також здійснюються з використанням ендоскопічної техніки.

При патології середнього вуха за показами виконується парацентез (розріз) барабанної перетинки, тимпанопункція. При ускладненні середнього отиті мастоїдитом або інтракраніальними ускладненнями проводиться оперативне лікування з використанням мікроскопічної техніки.

При патології глотки (паратонзилярний абсцес) допомога надається в обсязі – вскриття та дренування його.

При запальних захворюваннях гортані (епіглотит) при необхідності проводиться вскриття та дренування абсцеса голосника.

При травмах ЛОР органів, найчастіше, це перелом кісток носа, після обстеження (рентгенографія кісток носа), проводиться репозиція кісток носа з подальшим накладенням гіпсової пов’язки. Ця маніпуляція, зазвичай, виконується під внутрішньовенним знеболенням для мінімізування больового синдрома.

При виникненні носової кровотечі, проводиться тампонада порожнини носа.

У разі необхідності консультації суміжних спеціалістів, викликаються консультанти з інших установ Національної академії медичних наук України (нейрохірург, офтальмолог).

bottom-logo.png
Україна, 03057 м.Київ, вул.Зоологічна, 3
© Copyright 2022 ДУ “Інститут отоларингології О.С.Коломійченка”